USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao Porto de Galinhas Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Mykonos Porto de Galinhas- Melhor Localização Pôrto das Galinhas Mykonos luxo beira mar Porto de Galinhas Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao

ex. Mykonos Luxo Beira Mar

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-28
2026-09-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

57

Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Πισίνα

Πισίνα Infinity

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Σπα & Ευεξία

Σπα lounge

 Φαγητό/Ποτό

Σνακ μπαρ στην πισίνα

 Χώρος για καπνιστές

Ειδική αίθουσα καπνίσματος

 Κατάλληλο για παιδιά

Παιδικό κλαμπ

Παιδική χαρά

 Κλιματισμός

Το διαμέρισμα Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao Pôrto das Galinhas με 1 υπνοδωμάτιο απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από τις Φυσικές Πισίνες του Porto de Galinhas και διαθέτει ιδιωτική στάθμευση για όσους ταξιδεύουν με αυτοκίνητο. Αυτό το διαμέρισμα 18 τ.μ. Βρίσκεται σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από την Παραλία Maracaipe.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία 7 λεπτά με τα πόδια από το Κέντρο Ιππόκαμπου Hippocampus. Lua Caliente επίσης βρίσκεται σε απόσταση περίπου 200 μέτρων.

Το διαμέρισμα Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao προσφέρει μπάνιο με μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Οι επισκέπτες μπορούν να ετοιμάσουν γεύματα στη μικρή κουζίνα. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να χαλαρώσουν στην πισίνα.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Shopping do Porto
    400 μ.
  • Supermarket Camarta
    200 μ.
  • Shopping Porto Rico
    400 μ.
  • Outeiro church and panoramic view
    150 μ.
  • Cavalo Marinho Catamaran
    150 μ.
  • Por do Sol
    50 μ.
  • Lua Morena Forro
    50 μ.
  • Porto De Galinhas Center
    300 μ.
  • Capela Nossa Senhora do Desterro
    400 μ.
  • Αεροδρόμια
  • Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre
    52 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Ειδική αίθουσα καπνίσματος
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • 24ωρη υποδοχή
  • VIP check-in/ -out
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Ανελκυστήρας
  • Πυροσβεστήρες

Γεύματα και ποτά

  • Σνακ μπαρ στην πισίνα

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Πισίνα Infinity
  • Παραλία
  • Ξαπλώστρα
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Κήπος
  • Παροχές BBQ
  • Σπα lounge

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • LCD TV
  • Παιδική χαρά
  • Παιδικό κλαμπ

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:59
Check-out: έως 10:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το διαμέρισμα Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao;

    Κέντρο Ιππόκαμπου Hippocampus Project καθώς και Capela Nossa Senhora do Desterro βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao.
  • ❓

    Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao;

    Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao στο κέντρο της πόλης.
  • ❓

    Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao;

    Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao αποτελεί 53$.
  • ❓

    Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao;

    Το το διαμέρισμα Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-28
2026-09-29

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao, Βραζιλία

Rua Doutor Manoel Luiz Uchoa Cavalcanti 2 Andar, Apt 202, Pôrto das Galinhas, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved