Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Oneindige zwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Spa en ontspanning Spa-lounge | Eten op locatie Snackbar aan het zwembad |
| Roken Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken. | Kindvriendelijk Kiderclub Kinderspeelruimte | Airconditioning |
Op een eersteklas locatie binnen 5 minuten lopen van de Lua Caliente, biedt 1-slaapkamer Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao Pôrto das Galinhas appartement plaats aan maximaal 3 gasten. Het appartement van 18 m² ligt in de buurt van het centrum van Porto de Galinhas en biedt een zwembad.
Dit 1-badkamer appartement is gelegen op 550 meter afstand van Shopping Porto Rico en op 150 meter wandelafstand van Outeiro church and panoramic view. Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao appartement is gesitueerd in de Porto de Galinhas Centrum wijk van Pôrto das Galinhas. Deze accommodatie is op binnen 2 km afstand van de Haven van de Kippen gelegen.
Gasten die verblijven in dit appartement kunnen genieten van het gemak van badlakens in de badkamer.
De accommodatie beschikt over een kitchenette.
- Locale bezienswaardigheiden
- Por do Sol50 m
- Porto De Galinhas Center300 m
- Shopping do Porto400 m
- Lua Morena Forro50 m
- Paroquia de Nossa Senhora do Desterro400 m
- Cavalo Marinho Catamaran150 m
- Capela Nossa Senhora do Desterro400 m
- Beach Supermercado50 m
- Shopping Porto Rico400 m
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes52 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Lift
- Brandblussers
Horeca
- Snackbar aan het zwembad
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Spa-lounge
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
- Kinderspeelruimte
- Kiderclub
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao appartement.
Als gasten bij Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao appartement verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Pôrto das Galinhas bezoeken, Shopping Porto Rico (550 m) en de Haven van de Kippen, gelegen afstand ervandaan. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao appartement is $53. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao appartement?
Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao appartement heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Heeft dit appartement een internetverbinding?
Ja, dit appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao appartement?
Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao appartement bestaat uit 18 vierkante meter. - ❓
Heeft Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao appartement een eigen zwembad?
Mykonos Porto De Galinhas- Melhor Localizacao appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.